Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs ma za zadanie ułatwienie nam codziennej rutyny związanej z wykonywaniem makijażu oka. Chodzi tu nie tylko o tuszowanie, ale również o wykonanie kreski czy użycie cieni. Przy odpowiednim doborze włosków stylistka może wydłużyć oko, ukryć opadającą powiekę czy powiększyć nasze oczy. Jest to usługa całkowicie bezbolesna, a przy tym bezpieczna. Polecamy ją każdemu, niezależnie od wieku - dovry stylista dobierze rzęsy do naszych preferencji!

 

 

Metoda 1:1 - mink/silk

Jest to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania rzęs, polegająca na doklejeniu syntetycznej lub kaszmirowej rzęsy do rzęsy właściwej w proporcji 1 syntetyk:1 rzęsa naturalna. Pozwala to na uzyskanie zaskakująco naturalnego efektu przyciemnienia naturalnych rzęs, zagęszczenia i wydłużenia. Warto pamiętać, że przedłużanie rzęs wykonane przez certyfikowaną stylistkę nie wpływa na stan rzęs naturalnych. Usługa powinna być powtarzana średnio co 4 tygodnie dla utrzymania optymalnego efektu. Dokładnych wskazówek na temat pielęgnacji rzęs udziela stylistka po wykonaniu usługi.

 

Czas trwania: 120 min.

 

Metoda 2:1 lub 3:1

Jest to objętościowa metoda przedłużania rzęs, polegająca na doklejeniu 2 lub 3 rzęs syntetycznych o obniżonej grubości do 1 rzęsy naturalnej. Pozwala to na uzyskanie naturalnego efektu zagęszczenia bez nadmiernego obciążania rzęsy właściwej. Warto pamiętać, że przedłużanie rzęs wykonane przez certyfikowaną stylistkę nie wpływa na stan rzęs naturalnych! Usługa powinna być powtarzana średnio co 4 tygodnie dla utrzymania optymalnego efektu. Dokładnych wskazówek na temat pielęgnacji rzęs udziela stylistka po wykonaniu usługi.

 

Czas trwania: 180 min.

 

Korekta rzęs 1:1

Korektę rzęs wykonuje się średnio po upływie 3/4 tygodni od usługi, jednak można ten czas dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb. Korekta trwa zazwyczaj krócej, polega na usunięciu rzęs które się przemieściły i uzupełnieniu braków po syntetycznych włoskach, które wypadły z upływem czasu. Podczas korekty stylistka ocenia również stan rzęs naturalnych.

 

Czas trwania: 120 min.

 

Ściągnięcie rzęs

Kiedy klientka rezygnuje z przedłużania rzęs należy udać się do stylistki na ich ściągnięcie. Jest to o wiele bezpieczniejsza metoda niż "zrywanie" ich z oka, co mogłoby znacząco uszkodzić naturalne włoski.

 

Czas trwania: 45 min.

 

Skontaktuj się z nami

ul. Rolna 17C/4

40-555 Katowice

Posiadamy terminal płatniczy!

Parking znajduje się przed budynkiem, a także bezpośrednio przy wjeździe na osiedle oraz po lewej stronie budynku (zjazd w dół). Parkingi po lewej oraz naprzeciwko bloku oznaczone są jako płatne!


Telefon kontaktowy na recepcję:

+48 606793759

Telefon kontaktowy do managera:

+48 606788671


Adres mailowy salonu:

kopalniapiekna@wp.pl


 

Salon jest otwarty w godzinach:

poniedziałek                                              11:00-19:00

wtorek                                                         11:00-19:00

środa                                                            11:00-19:00

czwartek                                                     11:00-19:00

piątek                                                           11:00-19:00

sobota                                                          10:00-14:00*

*po wcześniejszej rezerwacji wizyty

Zarejestruj się na wizytę!

*kontaktując się za pomocą formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umówienia terminu wizyty. Administratorem danych jest Kopalnia Piękna z siedzibą w Katowicach.