Pedicure

 

Pedicure odżywczy

Piękne i zadbane stopy to jeden z nieodzownych elementów naszego wyglądu. Usługa pedicure odżywczego to moczenie stóp, złuszczanie, odsunięcie skórek, a także matowienie, polerowanie i nałożenie odżywki na płytkę paznokcia w zależności od jej kondycji.

 

Czas trwania: 45 min.

 

Pedicure hybrydowy

Piękne i zadbane stopy to jeden z nieodzownych elementów naszego wyglądu. Usługa pedi hybrydowego polega na wykonaniu kąpieli z użyciem soli morskiej, zmiękczeniu i opracowaniu skórek, opiłowaniu paznokci, a następnie na pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym tak samo, jak to wygląda w przypadku manicure hybrydowego. Na koniec na skórki nakładana jest oliwka, a na stopy krem.

 

Czas trwania: 75 min.

 

Pedicure SPA dla mężczyzn

Jest to klasyczny pedicure opracowujący typowe dla męskiej skóry problemy. Szczególnie w okresie letnim męskie stopy powinny być zadbane, aby zapobiec nadmiernemu poceniu się czy przykremu zapachowi. Jest to relaksująca i powszechnie stosowana usługa, na bazie kąpieli w soli morskiej, pozwalająca się wyciszyć i odpocząć. Usługa składa się z opracowania skórek, peelingu, kąpieli parafinowej, opiłowania paznokci oraz wtarciu kremu lekkim masażem. Na życzenie klienta na stopach może zostać wykonany pedicure japoński lub kompleksowy pedicure SPA for MEN (dopłata do zabiegu wynosi 50 zł).

 

Czas trwania: 60 min.

 

Pedicure SPA + hybryda

Jest to pedicure wykonywany na bazie soli morskiej. W trakcie usługi przeprowadzany jest peeling oraz kompleksowe opracowanie skórek i płytki paznokcia. Usługa przeznaczona jest dla kobiet pragnących relaksu, szczególnie polecana jest w lato kiedy nasze stopy są szczególnie odsłonięte. Wykonuje się pedicure hybrydowy, a masażem wmasowuje serum lub krem. Po zakończeniu usługi można pozostać w jednorazowych klapkach i zrelaksować się przy kawie.

 

Czas trwania: 120 min.

 

Pedicure SPA dla 2 osób

Jest to pedicure wykonywany na bazie soli morskiej. W trakcie usługi przeprowadzany jest peeling oraz kompleksowe opracowanie skórek i płytki paznokcia. Usługa przeznaczona jest dla kobiet pragnących relaksu, szczególnie polecana jest w lato kiedy nasze stopy są szczególnie odsłonięte. Wykonuje się pedicure hybrydowy, a masażem wmasowuje serum lub krem. Po zakończeniu usługi można pozostać w jednorazowych klapkach i zrelaksować się przy kawie. W gabinecie do pedicure są obok siebie dwa fotele, które pozwolą przyjaciółkom na miłe, wspólne spędzenie popołudnia.

 

Czas trwania: 120 min.

 

Skontaktuj się z nami

ul. Rolna 17C/4

40-555 Katowice

Posiadamy terminal płatniczy!

Parking znajduje się przed budynkiem, a także bezpośrednio przy wjeździe na osiedle oraz po lewej stronie budynku (zjazd w dół). Parkingi po lewej oraz naprzeciwko bloku oznaczone są jako płatne!


Telefon kontaktowy na recepcję:

+48 606793759

Telefon kontaktowy do managera:

+48 606788671


Adres mailowy salonu:

kopalniapiekna@wp.pl


 

Salon jest otwarty w godzinach:

poniedziałek                                              11:00-19:00

wtorek                                                         11:00-19:00

środa                                                            11:00-19:00

czwartek                                                     11:00-19:00

piątek                                                           11:00-19:00

sobota                                                          10:00-14:00*

*po wcześniejszej rezerwacji wizyty

Zarejestruj się na wizytę!

*kontaktując się za pomocą formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umówienia terminu wizyty. Administratorem danych jest Kopalnia Piękna z siedzibą w Katowicach.