Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to jedna z najbezpieczniejszych metod opalania. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest idealna opalenizna w zaledwie 15 minut, która utrzymuje się aż do 2 tygodni! Zabieg nawilża skórę, sprawia że ma ona idealny odcień brązu i nie wywołuje podrażnień czy reakcji alergicznych. Opalanie natryskowe dodatkowo nie pozostawia na skórze zapachu samoopalacza czy plam na ciele.

Pamiętajmy, że wystawianie skóry na promieniowanie UVA (solarium) powoduje przedwczesne starzenie się skóry i wywołuje liczne zmiany w jej strukturze! Opalanie natryskowe jest wobec tego bezpiecznym i szybszym sposobem na uzyskanie pięknej opalenizny, w naturalnym fototypie naszej skóry.

 

 

Całe ciało (w cenie peeling kawowy)

Zabieg wykonuje się w specjalnie do tego celu przeznaczonej kabinie. Całe ciało spryskuje się delikatną mgiełką, która następnie wchodzi w reakcję z aminokwasami zawartymi w naskórku, dzięki czemu skóra ciemnieje. Nie jest to zabieg trwały, efekt utrzymuje się około 2 tygodni. Przed zabiegiem należy wydepilować ciało oraz wykonać peeling. Nie zaleca się również stosowania dezodorantów i perfum. Po zabiegu należy ubrać luźne, ciemne ubrania (ponieważ jasne mogą się ubrudzić). Kąpiel po usłudze bierzemy dopiero po 8 godzinach, by preparat zdążył się wchłonąć i nie utworzył zacieków.

Strój do zabiegu: w cenie zabiegu są wliczone stringi oraz biustonosz jednorazowy. Na życzenie klientka może pozostać w swojej bieliźnie lub stroju kąpielowym. Istnieje również możliwość opalania się nago. Do zabiegu klientka otrzymuje również czepek i majtki.

 

Czas trwania: 45 min.

 

Skontaktuj się z nami

ul. Rolna 17C/4

40-555 Katowice

Posiadamy terminal płatniczy!

Parking znajduje się przed budynkiem, a także bezpośrednio przy wjeździe na osiedle oraz po lewej stronie budynku (zjazd w dół). Parkingi po lewej oraz naprzeciwko bloku oznaczone są jako płatne!


Telefon kontaktowy na recepcję:

+48 606793759

Telefon kontaktowy do managera:

+48 606788671


Adres mailowy salonu:

kopalniapiekna@wp.pl


 

Salon jest otwarty w godzinach:

poniedziałek                                              11:00-19:00

wtorek                                                         11:00-19:00

środa                                                            11:00-19:00

czwartek                                                     11:00-19:00

piątek                                                           11:00-19:00

sobota                                                          10:00-14:00*

*po wcześniejszej rezerwacji wizyty

Zarejestruj się na wizytę!

*kontaktując się za pomocą formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umówienia terminu wizyty. Administratorem danych jest Kopalnia Piękna z siedzibą w Katowicach.