Modelowanie sylwetki

 

Nasze ciało odgrywa istotną rolę w naszym życiu społecznym i znacząco wpływa na samoakceptację. Wraz z wiekiem musimy coraz ciężej pracować dla utrzymania formy i wyglądu, a sama dieta przestaje przynosić wymarzone rezultaty. Modelowanie musi być indywidualnie dopasowane do stanu wyjściowego, oczekiwań oraz możliwości u każdego z osobna, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

KOSMETOLOGIA

Bandaże AROSHA - powiększanie i ujędrnianie biustu

Jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar!!! Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

 

Czas trwania: 60 min.

 

 

Retix C. - terapia kwasem likwidująca rozstępy (+dermaroller)

Retix C to kompleksowa terapia wykorzystująca retinol – czystą witaminę A, jeden z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmładzaniu skóry, oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów, działających rozjaśniająco, antyoksydacyjnie i regenerująco. W efekcie rozstepy stają się mniej widoczne. Dermaroller służący do mezoterapii mikroigłowej dodatkowo pobudza komórki do odbudowy.

 

Czas trwania: 30-45 min.

 

Mezoterapia bezigłowa skóry głowy

Każdą osobę z problemami wypadania włosów, wolnym wzrostem i ogólną słabą kondycją włosów, zapraszamy do wykonania zabiegów mezoterapii bezigłowej skóry głowy w Naszym salonie. Szybka reakcja i odpowiednio dobrany preparat zwiększają szansę na przywrócenie włosom ich dawnej kondycji. Podczas tego zabiegu, aktywne substancje są wtłaczane w skórę głowy za pomocą prądów galwanicznych oraz ultradźwięków. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, a dzięki jego zastosowaniu możemy zagęścić swoje włosy, odżywić je, zapobiec ich wypadaniu oraz pobudzić cebulki włosowe do wzrostu.

 

Czas trwania: 60 min.

 

Pakiet wyszczuplający (dermomasaż + liposunkcja ultradźwiękowa)

Dermomasaż jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem, z jednoczesnym odciągnięciem fałdów skóry, czyli zassaniem i rolowaniem poprzez ruchome rolki. Wykonywana podczas zabiegu liposukcja ultradźwiękowa posiada w zastosowaniu dwie głowice: IR oraz ULTRASONIC. Połączenie tych dwóch bodźców terapeutycznych sprawia, iż efekty kuracji są bardziej spektakularne. Natomiast głowica IR poprzez nagrzanie tkanek ma za zadanie spotęgować efektywności głowicy ULTRASONIC. Następuje tu znaczne upłynnienie tkanki tłuszczowej.

 

Czas trwania: 90 min.

 

Masaż próżniowy - VACUUM FREQUENCY

Najnowsza technologia z użyciem fal radiowych bipolarnych (RF) połączonych z masażem próżniowym (Vacuum)

Vacuum Frequency jest nowoczesnym zabiegiem polecanym do modelowania sylwetki, rozbijania tkanki tłuszczowej, redukowania „boczków” w centymetrach, drenażu układu limfatycznego, wspomaganie krążenia, detoksykacji organizmu.

- urządzenie rozgrzewa falami radiowymi tkanki na różnych głębokościach, nie niszcząc przy tym struktur położnych obok.

- podgrzanie włókien kolagenowych do temperatury 45-55° C , powoduje ich restrukturyzację: skurczenie oraz pogrubienie nawet o 30%.

Vacuum ma natomiast za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, powodując jego silne przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem, odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem.

 

Czas trwania: 60-90 min.

 

Skontaktuj się z nami

ul. Rolna 17C/4

40-555 Katowice

Posiadamy terminal płatniczy!

Parking znajduje się przed budynkiem, a także bezpośrednio przy wjeździe na osiedle oraz po lewej stronie budynku (zjazd w dół). Parkingi po lewej oraz naprzeciwko bloku oznaczone są jako płatne!


Telefon kontaktowy na recepcję:

+48 606793759

Telefon kontaktowy do managera:

+48 606788671


Adres mailowy salonu:

kopalniapiekna@wp.pl


 

Salon jest otwarty w godzinach:

poniedziałek                                              11:00-19:00

wtorek                                                         11:00-19:00

środa                                                            11:00-19:00

czwartek                                                     11:00-19:00

piątek                                                           11:00-19:00

sobota                                                          10:00-14:00*

*po wcześniejszej rezerwacji wizyty

Zarejestruj się na wizytę!

*kontaktując się za pomocą formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umówienia terminu wizyty. Administratorem danych jest Kopalnia Piękna z siedzibą w Katowicach.