Masaże

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy ofertę masaży na ciało, inspirowanych tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu. Wszystkie masaże wykonujemy przy użyciu naturalnego, ciepłego, nierafinowanego oleju kokosowego, do którego na życzenie dodajemy olejki esencjonalne. To nas wyróżnia! Wszystkie masaże wykonujemy z zachowaniem klimatycznej oprawy świetlno-dźwiękowej, aby każdy zabieg pozostał niezwykłym doznaniem. Masaże są docenianym prezentem z okazji świąt, urodzin, etc., a także w ramach podziękowania pracownikom lub kontrahentom.

 

Masaż stóp

Masaż stóp jest to odpowiedź na dolegliwości bólowe współczesnych kobiet, związane z długotrwałym noszeniem szpilek, butów na obcasie oraz wzrastającym tępem życia. Obciążanie naszych stóp każdego dnia może wywoływać dolegliwe bóle łydek i skurcze mięśni. Masaż stóp to nie tylko wspaniała forma relaksu, ale i usługa poprawiająca krążenie limfy, zapobiegająca powstawaniu żylaków i obrzęków.

 

Czas trwania: 30 min.

 

Skontaktuj się z nami

ul. Rolna 17C/4

40-555 Katowice

Posiadamy terminal płatniczy!

Parking znajduje się przed budynkiem, a także bezpośrednio przy wjeździe na osiedle oraz po lewej stronie budynku (zjazd w dół). Parkingi po lewej oraz naprzeciwko bloku oznaczone są jako płatne!


Telefon kontaktowy na recepcję:

+48 606793759

Telefon kontaktowy do managera:

+48 606788671


Adres mailowy salonu:

kopalniapiekna@wp.pl


 

Salon jest otwarty w godzinach:

poniedziałek                                              11:00-19:00

wtorek                                                         11:00-19:00

środa                                                            11:00-19:00

czwartek                                                     11:00-19:00

piątek                                                           11:00-19:00

sobota                                                          10:00-14:00*

*po wcześniejszej rezerwacji wizyty

Zarejestruj się na wizytę!

*kontaktując się za pomocą formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umówienia terminu wizyty. Administratorem danych jest Kopalnia Piękna z siedzibą w Katowicach.