Manicure

Modny manicure to jeden z elementów stylizacji każdej kobiety, równorzędny z biżuterią czy torebką. Polega on nie tylko na opracowaniu płytki paznokcia (malowanie, lakier hybrydowy, budowanie na żelu), ale również na opracowaniu skórek czy wypeelingowaniu dłoni. Coraz częściej zabiegowi manicure poddają się również mężczyźni, którzy na codzień pracują dłońmi i chcą się prezentować jak najlepiej. 

 

 

Manicure hybrydowy

Główną zaletą manicure hybrydowego jest jego wysoka trwałość - hybryda na paznokciach utrzymuje się około 4 tygodni, później odrost jest już mocno widoczny. Jest to idealne rozwiązanie na codzień, ale też na wakacje kiedy nie mamy czasu zająć się żmudnym malowaniem lakierami, które po chwili odpryskują.

 

Czas trwania: 60 min.

 

Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg polegający na energicznym wcieraniu w płytkę paznokcia pasty z witaminami i minerałami. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Jest to idealny zabieg zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet któe na codzień nie mogą nosić kolorowych lakierów. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda na łamliwe, rozdwajające się paznokcie, które pozbawione są blasku, przy czym nie używa się bezbarwnego lakieru, który mógłby również odpryskiwać.

 

Czas trwania: 60 min.

 

Manicure SPA for MEN

Semilac SPA for MEN to pierwsza tak kompleksowa linia do regeneracji i pielęgnacji paznokci stworzona z myślą o mężczyznach. Zestaw składa się z pięciu preparatów, z których każdy charakteryzuje się innymi, rewolucyjnymi właściwościami – od wybielenia płytki poprzez odtruwanie, odżywienie i umocnienie męskiej płytki. To produkty, po które chętnie sięgną również panowie, którzy do tej pory obawiali się zabiegów pielęgnacyjnych. Paznokcie po zastosowaniu kuracji Semilac SPA for MEN wyglądają niezwykle naturalnie.

 

Czas trwania: 60 min.

 

Manicure SPA for WOMEN

Usługa przeznaczona dla kobiet, które chcą aby ich dłonie zostały kompleksowo opracowane, przy użyciu najlepszych preparatów, zapewniających długotrwały efekt miękkich i zadbanych dłoni. W skład usługi wchodzi:

- opiłowanie paznokci

- usunięcie skórek

- kąpiel dłoni z peelingiem

- parafina na dłonie

- wypolerowanie paznokci

- masaż

- serum/maska

- malowanie paznokci hybrydą

- nałożenie kremu.

W efekcie dłonie po zabiegu są miękkie, nawilżone i zregenerowane.

 

Czas trwania: 90 min.

 

Usunięcie hybrydy

Kiedy chcemy zrezygnować z paznokci hybrydowych powinno się przeprowadzić usuwanie hybrydy wyłącznie w salonie kosmetycznym, ponieważ paznokcie to delikatna część naszego ciała, która łatwo może zostać zniszczona.

 

Czas trwania: 30 min.

 

Kąpiel parafinowa

Parafina choć sama w sobie nie nawilża, to po jej ściągnięciu na skórze powstaje warstwa, spod której wilgoć nie może się wydostać. Dzięki temu po zabiegu widzimy widoczny efekt polepszenia stanu skóry zarówno dłoni, jak i stóp. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku którego substancje aktywne mogą wnikać wgłąb skóry, a my odczuwamy wyłącznie głęboki relaks.

 

Czas trwania: 30 min.

 

Przedłużanie paznokci żelem na formie

Jest to najbardziej klasyczna forma przedłużania paznokci, podczas której stosuje się szablon i to za jego pomocą wykonuje się przedłużenie do pożądanej długości. Wybór metody przedłużenia należy pozostawić stylistce, ponieważ nie pod każdą płytkę będziemy w stanie włożyć szablon.

 

Czas trwania: 120 min.

 

Przedłużanie paznokci żelem na tipsie

Tipsy obecnie kojarzą nam się z dawną modą przyklejania całego, już wystylizowanego paznokcia do naturalnej płytki. Obecnie stosuje się je jedynie jako przedłużenie naturalnej płytki, o wiele trwalsze od samego szablonu. Przedłużając paznokcie na tipsie osiągamy zbliżony efekt do przedłużania na formie, jednak ostatecznego wyboru rodzaju przedłużenia powinna dokonać stylistka po ocenie stanu naszej naturalnej płytki.

 

Czas trwania: 120 min.

 

Utwardzanie naturalnej płytki żelem

Tę usługę polecamy osobom, które nie są przekonane do przedłużania lub posiadają własne długie paznokcie, które jednak są wyjątkowo łamliwe. Stylistka żeluje naturalną płytkę w celu zabezpieczenia jej przed złamaniem, następnie nakłada kolor. Jest to usługa zbliżona do przedłużania, jednak z tą różnicą, że nie używamy tutaj szablonu czy tipsa, a jedynie żelu.

 

Czas trwania: 90 min.

 

Korekta paznokci żelowych

Usługa ta skierowana jest do osób, które posiadają już paznokcie przedłużone na formie lub na szablonie, jednak mają już odrost lub chcą zmienić kolor swoich paznokci. Stylistka ściąga wierzchnią warstwę i nakłada całość koloru na nowo, by uzyskać efekt nowej i świeżej stylizacji. Poleca się wykonywać korektę paznokci średnio co 4 tygodnie.

 

Czas trwania: 90 min.

 

Skontaktuj się z nami

ul. Rolna 17C/4

40-555 Katowice

Posiadamy terminal płatniczy!

Parking znajduje się przed budynkiem, a także bezpośrednio przy wjeździe na osiedle oraz po lewej stronie budynku (zjazd w dół). Parkingi po lewej oraz naprzeciwko bloku oznaczone są jako płatne!


Telefon kontaktowy na recepcję:

+48 606793759

Telefon kontaktowy do managera:

+48 606788671


Adres mailowy salonu:

kopalniapiekna@wp.pl


 

Salon jest otwarty w godzinach:

poniedziałek                                              11:00-19:00

wtorek                                                         11:00-19:00

środa                                                            11:00-19:00

czwartek                                                     11:00-19:00

piątek                                                           11:00-19:00

sobota                                                          10:00-14:00*

*po wcześniejszej rezerwacji wizyty

Zarejestruj się na wizytę!

*kontaktując się za pomocą formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umówienia terminu wizyty. Administratorem danych jest Kopalnia Piękna z siedzibą w Katowicach.